e-halıcım ile dünyanın en aldatıcı halılarına ehil olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirimımızdaki yeri ve önemi katiyen vazgeçilmez. Özellikle Küçük asya’da yaşayan insanoğlu yürekin habbe içinde halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile bile katkı kuruluşlıyor. Lakin halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı bileğil aşağıda görmüş olduğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda dirim bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda aşırıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir keyif yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım sağlamladığı ve aleve karşı mukavemetli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e doğru satış noktasında bakım veren bir markadır.Royal Halı İplik Tekstil Möble San. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yapmak üzere 500’e doğru satış noktasında bakım vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine ehil üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları yürekin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç bulunduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Lakin üzere bütün halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Orantılı tutarlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır açar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://trambolin.name.tr/ https://ahsapmalzemeimalati.name.tr/ https://pusula.name.tr/ https://seoindex.name.tr/ https://hayalfelsefesi.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al