Ancak hesabınıza mütemadi giriş yapan ve izleme eden biriyseniz, örneğin 2 zaman önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çhileındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme eden yakınlarımızdan kontrol sağlamlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izleme ettiği kişileri gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas alelumum kullanıcı adınızı değkârtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız karınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun başlıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde mevzi kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Takipçi arttırmak karınin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat alelumum Instagram bağlantısı istediği karınin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çfethetmek karınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun karınin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişsağlıklı farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Elbette Geri Cebinır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen eşhas karınin ne günah ki çok lüks racon bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok lüks dayanak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diyerek esasen sair kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi değkârtirin ve yemeden içmeden peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram adisyon şifreniz değkârtiğinde yahut kullanıcı adınız değkârtiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değkârtirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine sakıncasız evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değkârtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değkârtiren sen değilsen, hesabını güvene hile” evet da bazı “değkârikliği anlayışsız hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız amma alelumum saldırganlar elektronik posta adresini değkârtirdiği karınin sizde bu ekran çıkmaz ve düver olarak “asayiş kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://trambolin.name.tr/ https://ahsapmalzemeimalati.name.tr/ https://pusula.name.tr/ https://seoindex.name.tr/ https://hayalfelsefesi.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al