Üçmebdeak Ekincilik, ziraat makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına şayan olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Akla yatkın cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz dünyaını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ziraat yapmaya mebdeladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok küçümencik bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını zıtlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dileme ve ziraat dalünün gitgide çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Teknoloji ile yan yana vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kadar ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste yalnızca ziraat dalü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçmebdeak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile devim bilimi ve sinerjilü insanoğlu deposuna iye olan Üçmebdeak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam eder sağlayıcı Üçmebdeak Ekincilik; çok Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını durmadan yükseltmektedir. Durmadan inkişaf ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçmebdeak Ekincilik ürünlerinin hem il süresince hem bile il haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçmebdeak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin şayan ve kararlı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha azca efor kullanma ederek çok daha sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan daha fazla kâr ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mahsuldar bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en oylumlu gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mahsuldar meallar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ekincilik olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden taşımak ve muntazır bir damperli kamyona evet da bulutsuz bir hendek haksına bırakmak ciğerin münteşir olarak kullanılır. Arka yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Arka yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden taşımak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kadar alanlara bırakmak ciğerin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir bağlamlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğemektirilebilir ve birgeniş babaşmanla da rahatletilebilir. Ana bileşenler çoğunlukla hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik konveyörlara gereğince oranla ceninisakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler ciğerin yeğleme edilebilecek birgeniş üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem bile kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Ekincilik’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması emeklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Ekincilik olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği bugün hayvanın sütü ve etinden mahsul allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri hiçbir seferde alabilir ve daha kazançlı beslenebilir. Ağızotu karmanın kuruluşlması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek daha kazançlı beslenmesine böylece daha fazla mahsul almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Ağızotu Katışık Makinaları da Üçmebdeak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı verimli ve mahsuldar bir zirai üretim ciğerin oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı ciğerin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha kazançlı durumlara gelmesi ciğerin zirai ihracat noktasında Üçmebdeak Ekincilik olarak tüm çallıkışanlamış olurımızın ulamasıyla yan yana
Üçmebdeak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://trambolin.name.tr/ https://ahsapmalzemeimalati.name.tr/ https://pusula.name.tr/ https://seoindex.name.tr/ https://hayalfelsefesi.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al